Oops Nicole Scherzinger! Fustan i çarë, i dalin mbathjet! [FOTO]

May 19, 2017

Përpara jush pjesa më delikate e bukuroshes britanike!

Ajo për pak e refuzoi rolin e saj në “Dirty Dancing”. Megjithatë Nicole Scherzinger duket se nuk kishte aspak pendesa ndërkohë që ndiqte premierën për rirealizimin televiziv. Ajo dukej se po kalonte një kohë shumë të mirë në tapetin e kuq, aq të mirë sa nuk vuri re kur pjesët e saj intime dolën në pah. Fustani i saj i çare duket se u hap më shumë se ç’duhet dhe Nicole-s i dolën mbathjet e bardha. Këngëtarja e njohur jo vetëm që nuk e pati problem, por me siguri do ta ketë kuptuar kur ka lexuar lajmet më pas. E habitshme por ndodh që të të dalin mbathjet dhe të jesh personi i fundit që e kupton.

nic2.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll