Zgjedhje 2017

  Capital T ndryshon look dhe…i habit të gjithë! [FOTO]

  May 19, 2017

  Capital T apo ndryshe, reperi me stilin e veçantë na ka surprizuar së fundmi me ndryshimin e bërë në look.

  Ishim mësuar ta shihnim me flokët e kapura bisht në s til japonez, por si duket ai model i është mërzitur reperit dhe i ka lënë të lëshuara. Në këto foto duket mjaft ndryshe aq sa i ka habitur të gjithë pasi nuk pritej. 

  fdvfvbfger.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll