"Skandalozja" Kendall Jenner ua merr në kthesë motrave, i nxjerr jashtë pa të brendshme! [FOTO]

May 19, 2017

Ajo nuk ka format aq të bollshme sa motrat, Kendall i sfidon plotësisht kur vjen puna për të nxjerrë pjesët më të mira të saj.

Edhe pse duhet thënë që kur vjen puna tek të pasmet nuk ka asgjë për t’u pasur atyre zili. Dhe të mendosh që është një supermodele, të cilat tipikisht i kanë format shumë më të mbledhura. Ajo edhe një herë nxorri thithkën, këtë herë në një triko të tejdukshme të bardhë, ku si zakonisht nuk kishte veshur reçipeta. Edhe një herë që u vesh mirë dhe u mbulua deri në fyt, sërish nuk rezistoi dot pa shfaqur hiret e saj.

kennip.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll