Çfarë bashkoi Bebe Rexhën me legjendën Whitney Houston? [FOTO]

May 19, 2017

Nuk do të na kishte shkuar në mend kurrë.

Whitney Houston një fanse e Bebe Rexhës? Dhe fatkeqësisht është vërtetë e pamundur të ndodhë pasi diva e muzikës është ndarë vite më parë nga jeta. Gjithçka ka qenë vepër e një fansi, i cili ka realizuar këtë foto nëpërmjet montazhit natyrisht. Vetë artistja me origjinë shqiptare e ka publikuar imazhin duke treguar se dikush e bëri këtë dhe e shkriu së qeshuri. Megjithatë ajo ka nxituar menjëherë t’i japë respektin e duhur një emri ikonë të muzikës amerikane, duke thënë se Whitney është një legjendë me një zë që nuk do të mund të përsëritet kurrë. Kushedi nëse do të ishte gjallë sot, a do ta kishte vlerësuar vërtetë zërin dhe talentin e Bebes...

whitbeb.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll