Zgjedhje 2017

  Ja pse zihen Lindi Islami dhe Venera Lumani [VIDEO]

  May 19, 2017

  Edhe pse duken nje cift shume i lumtur dhe shume e kane zili, kane dhe ata zenkat e tyre.

  Lindi Islami ka qenë i ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani. Ai erdhi ndryshe ne këtë intervistë si dhe pa Venerën, sic jemi mësuar t’i shohim në intervista bashkë. Ai foli për këngën e tij të fundit “Blla blla” dhe tregoi sesi ishte realizuar kënga dhe videoklipi. Gjithashtu moderatorja e pyeti nese ziheshe ndonjëherë Lindi me Veneren dhe cila mund të ishte arsyeja. Përgjigjen e Lindit do mund ta dëgjoni në min 22:50…

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll