Zgjedhje 2017

  Nuk do ta besoni ngjashmërinë mes Soni Malaj dhe ish “miss”-it shqiptar [FOTO]

  May 19, 2017

  Do habiteni nga ngjashmeria e madhe…

  Suada Sherifi, “Miss Albania 2005”. Ish-basketbollistja e skuadrës së Tiranës, vajza shtatlartë vlonjate me zërin e ëmbël, e vijoi karrierën e saj me reklama e dalje televizive mjaft të shpeshta. E kemi parë si bashkëprezantuese në disa spektakle por shikoni se sa ngjan Suada me këngëtaren Soni Malaj,tiparet e tyre duken njësoj dhe të dyja janë të bukura dhe seksi. Më poshte do shikoni fotot ku mund të dalloni qartë dhe ngjashmërinë e tyre./intv.al/ 

  su_so.jpg

  SO_SU.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll