Zgjedhje 2017

  Patris Berisha, një baba model! Shihni si e ushqen vogëlushin Tian [FOTO/VIDEO]

  May 19, 2017

  Tuna dhe Patrisi sapo janë bërë prindër dhe duket se po shijojnë përgjegjësitë e tyre të reja.

  Duket se partneri i këngëtares bukuroshe nuk mund të jetë më i lumtur se kaq, pasi çdo ditë poston foto të djalit të tij. Përjashtim nuk mund të bënte as kjo e sotmja, ku ai ka vendosur që ta nxjerrë djalin shëtitje në park duke përfituar nga ditët plot diell. Megjithatë një fëmijë i vogël nuk është vetëm qejf dhe aspak punë, por në këtë rast duket se edhe puna kthehet në një kënaqësi. Diçka e tillë duket në këtë video ku Patrisi ushqen Tianin e vogël, i cili duket kaq paqësor në krahët e babait të tij.

  patrisbe.png


  patrisi1 by GazetaExpresscom

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll