Më në fund Enca sjell versionin e saj të “Decpacito” dhe mund ta dëgjoni këtu! [VIDEO]

Jun 27, 2017

Dhe me siguri do ju pëlqejë vërtet!

Këngëtarja Enca Haxhia kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë duke provokuar median online. Edhe këtë gje ka ditur sesi, por këtë here përveç provokimit, ajo ka sjellë diçka ndryshe. Ajo po këndon këngën sensacion të momentit, “Despacito” por në versionin e saj, shkruan intv.al. Enca këtë postim e ka bërë në llogarinë personale në Instagram, në Insta Story. Më poshtë mund të shikoni videon ku Enca këndon një pjesë nga kënga më IN e momentit./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll