Fansat e Jennifer Lopez “poshtërojnë” të dashurin e saj të ri në publik

Jun 30, 2017

Alex Rodriguez e ka cilësuar marrëdhënien e tij me superyllin latin Jennifer Lopez si “të përulur”.

Ish bejsbollisti i NY Yankees frekuentohet prej 6 muajsh me lopez, që nga janari i këtij viti, dhe tregon se kjo romancë e ka bërë që të qëndrojë më shumë me këmbë në tokë. Jo më kot pasi shumë njerëz që e shohin me të në rrugë kanë kujtuar se mos ai është “truproja e saj”, duke mos e njohur aspak sportistin e famshëm. “Kur kam luajtur me Yankees dhe fituam kampionatin botëror dhe vishnim bluzat tona me vija, mendonim se ishim fantastikë. Por provo të dalësh në publik me Jennifer dhe ata më ngatërrojnë gjithë kohës me truprojen e saj” ishin fjalët e A-Rod për Jimmy Fallon. Kjo nuk duhet të ketë përcaktuar hierarki aspak të favorshme për të në këtë marrëdhënie.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll