Shikoni si Bebe Rexha i kap gjoksin fanses dhe ja çfarë i bën [VIDEO]

Jul 02, 2017

E habitshme por dëshira ishte e fanses…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha se fundmi ka qenë pjesë e një festivali muzikor shumë të madh në qytetin e Milwaukee. Para se Bebe të performonte në skenë, ka takuar disa nga fansat e saj. Dhe dy ndër to ishin dy vajza të cilat ishin fanse të mëdha të Rexhes. Ato kur u takuan me Bletën ishin shumë të emocionuara dhe i kerkuan autograf por në një vend të papërshtatshëm, tek gjoksi i tyre. Bebe ka pranuar dhe vendosi ta bëjë këtë gjë. Në videon me poshtë të publikuar nga intv.al do mund të shikoni si Bebe shkruan autograf tek gjoksi i vajzave./intv.al/ 

 

Bebe loves her fans? /intv.al/ @beberexha ? @shadijekoxha ? @intvalbania ?

A post shared by Armend Dumbo (@armenddumbo) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll