Pas lajmit të ndarjes me Albi Nakon, provokon me foto seksi Klaudia Pepa [FOTO]

Jul 02, 2017

Balerina seksi vjen e nxehtë si vera...

Klaudia Pepa ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit për shkak të ndarjes me koreografin e njohur Albi Nako. Ata kanë treguar se gjithçka mes tyre është mbyllur me mirëkuptim dhe se tanimë do të vijojnë me projektet personale në drejtime të ndryshme. Balerina e famshme Klaudia në rrjetet sociale ka provokuar duke postuar foto seksi dhe duke shijuar beqarinë tashmë prej një viti. Klaudia shfaqet e veshur me bikini dhe pa filtra duke treguar trupin e saj në super në formë./intv.al/

klaudia_pepa.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll