Era Istrefi do jua heqë trurin me këto foto përvëluese në…mbathje! [FOTO]

Jul 08, 2017

Këngëtarja bukuroshe duket se ka vendosur që ta djegë fare rrjetin duke postuar foto si kurrë më parë.

Bukuroshja 23 vjeçare nuk kishte bërë publike foto kaq të zmadhuara të zonës së saj bikini, por duket se ka ardhur dita e madhe edhe për këtë. Ajo ka nxjerrë në Insta Story foto të mbathjeve të saj të zeza seksi ndërkohë që po shijonte pak momente relaksi mes hijes dhe diellit. Për të mos folur pastaj për sa shumë lëkurë ka nxjerrë në pah, edhe pse në këtë rast kjo e fundit kalon në plan të dytë.

era1.jpg

era2.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll