Armiqësi e kthyer në miqësi, ja urimi i Noizyt për Ledrin në ditëlindje [FOTO]

Jul 10, 2017

Ata të dy në të shkuarën janë njohur si armiq të njëri-tjetrit, por sot i kanë hedhur pas krahëve konfliktet e vjetra.

 Dy reperat e njohur, Noizy dhe Ledri lajmëruan se kishin rregulluar marrëdhënien nëpërmjet një fotoje ku kishin dalë bashkë. Edhe sot, kur Ledri feston ditëlindjen, pjesë e urimeve që ka marrë ka qenë edhe ai i reperit nga Shqipëria.

 “Edhe 100 tjera”, ka komentuar Noizy në foton e Ledrit ndërkohë që edhe ky i fundit ka mbështetur reperin në këngën “100 kile”. 

mknjnj.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll