Nuk do ta besoni me kë do ta sjellë Flori “Nallane 3” [FOTO]

Jul 11, 2017

E kthyer si një telenovelë me seri, kënga “Nallane” e Florit pritet të vijë në versionin e saj të tretë.

Pas “Nallane 1” dhe “Nallane 2”  që i solli me mikun e tij Vik Kraja, producenti këtë herë ka rezervuar një të ftuar special. Ajo është këngëtarja Arilena Ara e cila  së fundmi ka nisur një bashkëpunim me Mumajesin i cili sipas gjasave premton të jetë jetëgjatë. Ka qenë vetë Flori ai që zbuloi bashkëpunimin nëpërmjet këtij postimi dhe  duket mjaft optimist për suksesin e këngës. 

19987394_10211601663470471_1099949515_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll