Pasi portalet e vënë sërish në qendër të vëmëndjes, reagon vetë Sophie e "Zonë e lirë" [FOTO]

Jul 11, 2017

Duket se nuk po gjen qetësi edhe pas largimit nga ekrani.

Romina, e njohur si “Sophie e Çanit” u bë mjaft e dashur për publikun dhe ndjekësit e emisionit.Megjithatë, pas disa vitesh, për arsye personale ajo u largua nga emisioni dhe nga ekrani gjithashtu duke zgjedhur t’i përkushtohet dashurisë. Por as ky vendim i saj nuk i ka penguar  portalet të shkruajnë për  bionden simpatike duke e vënë sërish në qendër të vëmëndjes. Kjo nuk i ka pëlqeyr aspak “Sophisë” e cila ka reaguar menjëherë. “ Ende nuk ka reaguar. Po pres të shoh deri ku do të arrijë imagjinata juaj e mashtrimit. Fake neps”, shkruan ajo e irrituar.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll