Noizyn e krahasojnë me Elvana Gjatën, ja si reagoi reperi [FOTO]

Jul 12, 2017

Të dy janë super të suksesshëm por fansat e krahasojnë Noizyn me Elvana Gjatën, gjejnë këtë detaj…

Reperi Noizy dhe këngëtarja Elvana Gjata për momentin janë këngëtarët më IN dhe shumë të suksesshëm. Reperi sapo ka publikuar këngën e tij “100 kile” ndërsa Elvana para pak javësh ka publikuar këngën e saj “Forever is Over” në bashkëpunim me dj e famshëm David Guetta. Të dy janë super të suksesshëm në Shqipëri por jo vetëm. Këtë herë fansat i kanë krahasuar këta të dy dhe jo nga suksesi por  kanë gjetur një detaj tjetër, shkruan intv.al. Dhe janë buzët e dy këngëtarëve detaji që fansat kanë gjetur. Ata kanë bashkuar fotot e e të dyve dhe kanë shkruar: “O zot byzët e tyre”. Por kjo gjë duket se i ka pëlqyer edhe vetë reperit, i cili i ka dhënë ‘like’ kësaj foto. Dhe këtë mund ta shikoni edhe në foton më poshtë./intv.al/ 

elvana_noizy.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll