“Të biesh në dashuri? Mos e bëj”, Çfarë po ndodh me Era Istrefin? [FOTO]

Jul 13, 2017

Erdhe pse nuk ka bërë kurrë komente rreth jetës së saj private, afërsia e madhe që Era Istrefi tregon  me menaxherin e saj , Faton Shoshi ka bërë që mediat t’i cilësojnë si një çift.

Ata arrijnë ta shijojnë marrëdhënien e tyre edhe duke u treguar të rezervuar në publik dhe duken nga ata çiftet për t’u marrë shembull. Megjithatë , krah fotot së postuar së fundmi nga këngëtarja e “Redrum”, shkruan: “Të biesh në dashuri, mos e bëj”. Kjo na bën dyshues mos vallë Era ndihet e zhgënjyer në dashuri dhe i ka dhënë fund lidhjes?  

Megjithatë, na pëlqen të mendojmë pozitivisht duke menduar se ajo shprehje është thjesht një pjesë nga teksti i këngës së saj të re. Madje këtë herë 23 vjeçarja do të vijë shumë ndryshe edhe në look.

 et5y65u67iukuyjk.png

radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll