I dashuri i Dafina Zeqirit feston ditëlindjen, ja surpriza që i bëri këngëtarja [FOTO/VIDEO]

Jul 14, 2017

Më e dashuruar se kurrë!

Dafina Zeqiri prej kohësh tashmë është zhvendosur për të jetuar në SHBA. Ajo ka vendosur ta vazhdojë karrierën që atje si dhe vazhdon të ndihet e lutmur krah të dashurit, Hose. Ky i fundit mbrëmjen e kaluar ka festuar ditëlindjen dhe 28 vjeçarja e ka përcjellë thuajse çdo moment  festimi nëpërmjet fotove dhe videove të cilat më pas i ka postuar në rrjetet sociale.  Nuk mungoi as torta e realizuar në mënyrë të veçantë posaçërisht për të. Duffye duket aq e dashuruar me Hose ashtu si në foto teksa po puthet plot pasion.

20067758_10211628618344326_476657840_n.jpg

Gjitashtu ajo e ka uruar Hosen edhe në gjuhën spanjolle “Mi Vida, filiz Cumpleano”.  

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll