“Burri të solli në Itali”, “Në Itali erdha me avion”, Klaudia Pepa konfliktohet me komentuesen [FOTO]

Jul 15, 2017

Divorci i tyre ishte diçka e papritur nga të gjithë.

Cifti, dikur shembull, Albi Nako dhe Klaudia pepa I dhanë fund martesës së tyre vetëm pak kohë më parë. Shkak sipas tyre, ishte largësia  nga njëri tjetri duke qenë se Albi jetonte në Shqipëri ndërsa Klaudia kishte vazhduar një karrierë të suksesshme në Itali si dhe ka hapur shkollën e saj të baletit atje. Por ndarja e tyre i ka ndarë edhe ndjekësit e sih ciftit në dy klane të ndryshme. Madje me njërën prej tyre Klaudia është konfliktuar në komente. Balerina e ka marrë me sportivitet ndarjen dhe herë pas herë poston foto në Instagramin e saj. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak  njërës prej komentueseve e cila i shkruan: “Boll me këto poza. Sa u ndave me burrin, del në shesh. Nuk ma kishte marrë mendja që do të ndaheshe me burrin që të solli në Itali”.

Klaudia nuk ka bërë aspak indiferenten ndaj këtij komenti dhe i ka kthyer përgjigje vajzës në fjalë: “Zemër në Itali erdha me avion dhe direkt në Mediaset. Cdo histori ka një fillim e një fund, nuk ëhstë fundi i botës. Në një raport, në dy, faji është gjithmonë i të dyve. Gjithë të mirat”. 

19987602_10211610966143032_661094720_n.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll