Rezarta Shkurta “ul” poshtë gjithë këngëtaret shqiptare por një prej tyre e veçon [FOTO]

Jul 16, 2017

Por pse pikërisht zgjodhi këtë këngëtare?!

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka shprehur simpatinë hapur vetëm për një këngëtare shqiptare. Në Insta Story ajo ka publikuar një pjesë nga kënga më e fundit e këngëtares Dafina Zeqiri “Four Seasons” dhe shkruan: “Është kjo...shumë vende bosh pastaj të tjerat,”-ka shkruar Rezarta krahas postimit. Të jenë mërzitur mikeshat e saj këngëtare nga ky postim i Shkurtës?

rez.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll