Dikur ia thoshte Elvanës, sot Flori ia thotë Arilenës [FOTO]

Jul 17, 2017

Duket se pak nga pak Arielna Ara po zë vendin e Elvana Gjatës.

Këngëtarja e hitit “Nëntori” feston sot ditëlindjen e saj të 19-të. Edhe pse aktualisht ndodhet me një tur koncertor , fansat, miqtë dhe të afërmit ia kanë zbukuruar ditën me urimet e tyre. Këtë herë një urim i veçantë dhe i bërë publikisht në faqen e tij, është nga producenti Flori Mumajesi, me të cilin këngëtarja ka bashkëpunuar së fundmi.  “Gëzuar ditëlindjen Energjia’, shkruan ai ndërkohë që me komplimenta të tillë dikur shprehej për Elvana Gjatën.  Duket se kantautori i ka dhënë fund epokës me këtë të fundit duke nisur ndoshta një të re pikërisht me Arilenën.

ghkjuiku.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll