Klaudia Pepa shkon në Hollywood [FOTO]

Jul 17, 2017

Mes Italisë dhe Shqipërisë çifti nuk ka mundur dot ta ruajë martesën duke shkruar drejt divorcit.

Ndarja e Albi Nakos me Klaudia Pepën vazhdon të jetë tema më e përfolur  duke e mbajtur ish çiftin në qendër të vëmëndjes. Klaudia ka zgjedhur t’i përkushtohet karrierës dhe arritjeve të saj në vazhdim. Pas suksesit që mori në Itali si balerinë dhe pasi hapi shkollën e saj të baletit, ajo i surprizoi të gjithë teksa postoi këtë foto ku shfaqet në West Hollywood, në California, përballë monumentit të famshëm.

Ende nuk e  dimë nëse atje ndodhet thjeshtë për pushime apo për ndonjë projekt të ri Hollywood-ian. Nuk do të çuditeshim aspak sikur të ndodhte kjo e fundit.

20196896_10211659317391783_1198672351_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll