Bebe Rexha po vjen në Shqipëri! Në helikopter me këto dy shqiptare [FOTO/VIDEO]

Jul 17, 2017

Pasi na bëri krenare në mbarë botën, Bebe Rexha në helikopter me këto dy shqiptare…

Bebe Rexha tashmë është këngëtare me famë botërore dhe gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes. Këtë herë Bebe ka lajmëruar nëpërmjet disa videove të postuara në Insta Story se po vjen në Shqipëri. Por jo vetëm Bebe është familjare me publikun shqiptar në atë helikopter pasi intv.al mësoi se me të ndodhet edhe vajza e madhe e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Bora Metaj si dhe bashkë me to është edhe kushërira e tyre, Shadije ku shumë e njohin prej Bebes. Ato duken shumë të lumtura për kthimin në vendlindje. Por arsyen se pse Bebe kanë ardhur në Shqiperi do e mësojmë paspak./intv.al/

 

bebe_1500284486-9738146.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll