Zhvishet Kelvi Kadilli për “Shopping Night”

Jul 17, 2017

Kelvi Kadilli postoi në Instagram një teaser në të cilin duket goxha pergjumësh.

Së fundmi moderatori simpatik nuk është shfaqur më nëpër intervista por nuk mund të refuzonte ftesën e kolegut të tij Xhani Shqerra për “Shopping Night”. Duket se Kelvi nuk e kishte kuptuar se vërdallë do të kishte kamera dhe vendosi të shkonte si i ftuar duke veshur vetëm një… robdishan! Nuk dimë si vijoi mbrëmja por mbetet për t’u parë sonte në mbrëmje.

 

A post shared by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll