Ja si e quan Stresi, Flori Mumajesin [FOTO]

Jul 17, 2017

Keshtu e quan Stresi, Flori Mumajesin...

Ata janë të dy të përfshirë prej vitesh në botën e muzikës. Të dy kanë fansat e tyre dhe shpesh herë i shohim të jenë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Reperi Stresi kohë më parë ka shprehur mirënjohje pafund për Flori Mumajesin, për mbështetjen e dhënë. Edhe tanimë ata po ashtu kanë po të njejtat marrëdhënie. Kjo pasi në rrjetet sociale ata shprehen mjaft të ngushtë. Stresi ka mbështetur mikun e tij Florin nëpërmjet një postimi ku ka shpërndarë këngën e re të këtij të fundit. Dhe në komente Flori është shprehur se i mungon dhe e ka quajtur vëlla ndërsa Stresi gjithashtu i shkruan se i mungon dhe e quan vëlla të madh. Duket se çunat kanë një marrëdhënie të shkëlqyer përsa quajnë njëri-tjetrin me këto fjalë./intv.al/

WhatsApp_Image_2017-07-17_at_16.36.34.jpeg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll