Ermal Mamaqi godet sërish, këtë herë shënjestron Adrola Dushin [FOTO]

Jul 17, 2017

Pas Elvanës dhe Encës, radhën për t’u ngacmuar nga Ermal Mamaqi e kishte Adrola Dushi.

Emrin e moderatorit mund ta lexosh në ndonjë komentme nota humori, lënë kënëgtareve apo moderatorëve. Kështu, pas Elvanës dhe Encës, Ermali ngacmon Adrolën në një foto ku ka dalë me djalin e saj. “Si me e pas bo ti ktë djalë. Uaaa sa të ngjan”, shkruan ai. 

Untitled.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll