Jennifer Lopez pozon përkrah binjakes së saj më të vogël [FOTO]

Jul 17, 2017

Sapo gjetëm “mini-kopjen” e bukuroshes latine.

Dhe natyrisht që nuk mund të ishte dikush tjetër përveç vajzës së saj. J.Lo gjithmonë ka thënë se fëmijët e saj janë prioriteti numër 1 për të. Ditën e djeshme aktorja dhe këngëtarja e njohur e bëri shumë të qartë këtë fakt kur pozoi në një foto Instagrami përkrah vogëlushes së saj 9 vjeçare. Emri i vazjës është Emma dhe ajo ka lindur nga martesa e J.Lo me ish bashkëshortin e saj Marc Anthony. Fotoja erdhi menjëherë pas Lopez tregoi që ajo vetëm ishte një fanse e çmendur e Game of Thrones, serialit të njohur amerikan të cilit sapo i ka filluar sezoni i shtatë. 

jlwo1.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll