Bebe Rexha në Shqipëri, jo vetëm por edhe familja e saj! Ne ju tregojmë arsyen [FOTO/VIDEO]

Jul 17, 2017

Ja pse Bebe Rexha dhe familja e saj ndodhet në vendlindje…

Ajo është shprehur ngado se është shqiptare dhe për kete gjë të gjithë shqiptaret e kanë përkrahur dhe janë ndjerë krenarë për të. Bebe Rexha tashmë është këngëtare me famë botërore dhe gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes. Këtë herë Bebe ka lajmëruar nëpërmjet disa videove të postuara në Insta Story se po vjen në Shqipëri. Por ajo nuk eshte vetëm, pasi edhe familja e saj ndodhet në Shqiperi dhe duhet thënë se ata kanë mbërritur më para në Shqipëri. intv.al mëson se ata ndodhen në Shqipëri pasi kanë dasmën e një të afërmi të tyre dhe këtë gjë e shohim nëpërmjet fotove ku ndodhet mami i Bebes, vëllai i saj Florenti si dhe kushërira e saj, Shadije gjithashtu edhe një ndër mikeshat më të ngushta te Bebes. Ata shihen te lumtur duke festuar si dhe sot ju eshte bashkuar edhe Bebe, e cila ka ardhur me helicopter dhe bashke me te eshte edhe vajza e madhe e Ilir Metes, Bora Metaj./intv.al/

 

bebe_1500284486-9738146.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll