Alban Skënderaj kopjon Selena Gomez? [VIDEO]

Jul 17, 2017

Po ju e keni dëgjuar? Alban Skënderaj kopjon Selena Gomez?

Këngëtari I njohur Alban Skënderaj sapo ka publikuar këngën e tij të fundit me titull "Nuk je vetëm" dhe kënga pritet të ketë një sukses vertet te madh dhe deri me tani arrin afer 1milion klikime. Në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për diçka që nuk "shkon" siç duhet në këtë këngë dhe e gjitha në pjesen e melodisë ku i bashkangjitet ritmit ka bashkë edhe zërin e  Albanit, do thoni ju çfarë ka? Çfare ndodhi? Bravo Albanit?! Ok mund të themi bravo, Albanit por si fillim i themi këngëtares me famë botërore Selena Gomez pasi këtë "trend" apo lojë e nisi ajo në bashkëpunimin e saj me Kygo në këngën e titulluar "It ain't me" një tjetër suksesi masiv nga ajo... dhe kjo mund të dëgjohet lehtësisht tek kënga e Albanit në minutën "1:09" dhe tek kënga e Selenës në minutën "0:59"./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll