Ekskluzive/ Pamje gjatë xhirimeve të klipit më të ri të Genta Ismajlit [VIDEO]

Jul 21, 2017

Seksi dhe në bikini Genta duket se do e “djegi” këtë verë…

Në emisionin “Gossip Tv” me moderatore Kelvi Kadilli dhe Sara Kolamin u fol për një artiste të kompletuar siç eshte Genta Ismajli. Fotot gjatë xhirimeve të klipit më të ri të Genta Ismajlit janë publikuar për herë të parë nga emisioni “Gossip Tv” në INTv. Genta këtë herë vjen seksi dhe në bikini duket se do e “djegi” këtë verë por për të parë këto foto dhe reagimin e moderatorëve shikoni videon më poshtë në minutën 24:55./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll