Ditë e madhe për Selena, feston 25-vjetorin përkrah të dashurit The Weekend [FOTO]

Jul 24, 2017

Ditët e veçanta festohen me njerëzit e veçantë.

Dhe e shtuna ishte një ditë shumë e rëndësishme për Selena Gomez, e cila mbushi plot 25 vjeç. Përvjetorin ajo natyrisht e festoi përkrah të dashurit të saj, këngëtarit të muzikës RnB The Weeknd. Çifti vendosi që të kalonte një ditë të qetë dhe pa shumë bujë, duke drekuar në Los Angeles. Të dy ishin veshur shumë sportive, duke treguar se fjala kyçe ditëlindjes së Selena-s këtë vit ishte rehatia. Prisnim diçka më shumë nga dy prej njerëzve që kanë çmendur më shumë fansat me hitet e tyre eksplozive, por ndoshta janë lodhur nga festat e shumta.

selenag.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll