Kështu e uroi Rita Ora, Selena Gomez [FOTO]

Jul 25, 2017

Selena Gomez festoi ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë të saj nuk munguamn urimet të cilat ishin të shumta në numër.

Ndër ta ishte edhe urimi i kënëgtares shqiptare, Rita Ora e cila e uroi kolegen e saj teksa postoi  në Isntastorie një foto ku kishin dalë bashkë.

“Urime ditëlindjen e bukura @selenagomez” shkruan Rita mbi foto.

20370355_10211735175168180_1618089092_n_1.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll