Ish-gazetarja e Top Media-s për Luana Vjollcën: "Nuk bën për këngëtare" [VIDEO]

Jul 25, 2017

Ish-gazetarja e Top Media-s ka disa fjalë për Luana Vjollcën: “ Vetëm këngëtare jo”

Shume breza jane rritur duke degjuar zerin e Kozeta Kurtit në radio. Dhe akoma sot e pëlqejnë dhe e degjojnë po me të njejtin kuriozitet dhe me qejf. Ajo ishte e ftuara e rradhës e moderatorit  Kelvi Kadilli në “INterview”. Vetëm ‘teaser’ i intervistës ka dalë dhe u bë nami. Kjo pasi Kozeta është e drejtpërdrejtë dhe në momentin që Kelvi e pyet për disa personazhe të medias në Shqipëri e pyet edhe për moderatoren, Luana Vjollca. Përgjigjia e Kozetes ishte: “Vetëm këngëtare jo, çfarë te doje të behet por vetëm këngëtare jo, mos e bëjë më”. Për të mësuar më shumë se çfarë ka thënë Kozeta për “INterview” mund të shikoni videon më poshtë./intv.al/

 

Me ne fund takova uraganin @kurtikozeta ??? Gotta love her! ❤️ #INterview #GossipTv | Sot Ora 20:00 @intvalbania

A post shared by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll