Kjo është kënga që Noizy e urren [FOTO]

Aug 05, 2017

Të gjithë e pëlqejnë, por Noizy e urren.

Si duket reperi nuk i honeps dot këngët latine ose “Sëmundja” “Despacito” ia ka sjellë në majë të hundës. Kënga është kthyer në sensacion botëror dhe në një superhit ndërkombëtar duke kapur numrin me 9 shifra të klikimeve në Youtube. Por 30 vjeçari ka postuar këtë foto për të demonstruar se nuk e pëlqen aspak “Despaciton”. Ndërkohë që kur konsumon marihuanë apo kokainë, syri skuqet ose bebet e tij zmadhohen, kur dëgjon “Despaciton”, fillon të rrjedhë gjak nga veshët. “Seriozisht””, shkruan Noizy  dhe e kuptuam që nuk po bën shaka.

rtyrytr.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll