Lori Hoxha poston një foto seksi por komenti i Alketa Vejsiut nuk pritej [FOTO]

Aug 05, 2017

Ja çfarë i shkruan Alketa Vejsiu, Lori Hoxhës...

Edhe pse emrat e tyre janë të lidhura ngushtë me dy nga mediat më të mëdha dhe ‘rivale’ në Shqipëri ato nuk i kursejnë reagimet pozitive. Moderatorja Alketa Vejsiu ka komentuar në një nga fotot e fundit të blogeres Lori Hoxha duke shkruar: “ Yll i lindur”. Pra dhe pse “rivale” duket se ajo gjithmonë e ka patur shumë përzemër Lorin dhe me siguri edhe Lori atë./intv.al/

lori_k.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll