Selena Gomez dhe The Weeknd shndërrohen në çiftin model për fansat [FOTO]

Aug 07, 2017

Nëse kishte diçka ku Selena gaboi me Justin ishte fshehja e marrëdhënies së tyre.

Kjo kërkon punë, është stresuese dhe në një moment do rrëshkasësh duke e dëmtuar dhe marrëdhënien në këtë mënyrë. Bukuroshja e muzikës pop e ka kuptuar diçka të tillë dhe nuk ka bërë të njëjtin gabim me The Ëeeknd. Çifti nuk e ka aspak problem të shfaqë momente intime në publik dhe veçanërisht në rrjetet sociale. Ata jo vetëm janë të hapur, por gjithashtu mbështesin njëri-tjetrin në sukseset e tyre respektive. Si Selena ashtu edhe Ëeeknd janë shfaqur në kopertinat e revistave të ndryshme, kanë ripostuar fotot e njëri-tjetrit, si dhe janë kujdesur që të bëjnë like në secilën prej tyre. Pak nga pak duket se po plotësojnë me radhë #RomanceGoals duke u kthyer në një çift model për të gjithë.

selwekk1.jpg

selwekk2.jpg

selwekk3.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll