E papritur! Anullohet publikimi i këngës së Ledrit me Vig Poppa dhe arsyeja është kjo… [FOTO]

Aug 07, 2017

Ndërkohë që të gjithë po prisnin me padurim këngën e re të Ledrit dhe Vig Poppa-s, një lajm i keq vjen për fansat.

Kënga ishte parashikuar të publikohej nesër, por  është anulluar. Ka qenë vetë reperi  Vig Poppa i cili me anë të një postimi në Instagram ka lajmëruar fansat se publikimi i këngës është anulluar. Ai sqaroi se anullimi i këngës nuk ka të bëjë me probleme teknike, por nuk  iu dukej momenti i përshtatshëm për ta publikuar.

“Per shkak të disa problemeve, nuk del klipi me Ledrin.  M’falni për pritjen.

Së shpejti kangë të reja...stay tuned”.

 “Jo nuk është problem teknik, vetëm se për momentin nuk na duket e leverdishme ta publikojmë këngën” deklaroi Vigani për këngën “Mashalla”. Megjithatë nuk e përjashton mundësinë që këngën ta publikojnë më vonë.

vig-poppa_1502108904-7714253.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll