Noizy: “Dikur të kisha zili” dhe ne e kemi përgjigjen kujt i drejtohet [FOTO]

Aug 08, 2017

Ai sot numëron një karrierë të suksesshme; me hite, koncerte dhe një emër mjaft të lakuar.

Kjo ka bërë që Noizy të jetë vërtet një ndër reperat më të pëlqyer shqiptarë dhe ndër më të paguarit. Por pak i njohin vështirësitë nëpër të cilat reperi është detyruar të kalojë në fillimet e tij. Madje, shumë prej atyre që sot mund t’i ketë arritur, ai më parë i ka patur zili. Këtë e tregon edhe me këtë postim të bërë me siguri në momentet e sinqerta të tij.  “Dikur ju shifja n’tv, ju kisha zili”, thotë Noizy krenar për veten.

20667997_10211836803708830_215010246_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll