Noizy dhe Enca të dashuruar me këtë… [FOTO]

Aug 08, 2017

Dhe jo vetëm të dashuruar…

Ka shumë kohë që flitet në media për pëlqimin e Noizyt ndaj yllit botëror Rihannës por duket se edhe “rivalja” e tij Enca ka një dashuri të madhe për këngëtaren me famë ndërkombëtare. Të shumta janë komentet e Noizyt ndaj Rihannes por edhe Enca është shprehur gjithmonë se ka një pëlqim të madh për Ririn dhe këtë e ka vërtetuar edhe në një ndër postimet e saja të fundit në Insta Story. Ajo ka postuar një foto të Ririt me “look”-un e saj të ri, gjithashtu edhe Noizy e ka pëlqyer këtë ndryshim pasi reperi ka pëlqyer të gjitha fotot e saj me këtë “look”./intv.al/

42485138-d385-4ca5-bd21-c23127e41527.jpg

077b854d-e3af-4c84-a973-4cb7b7922e87.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll