I nxorrën bojën duke e quajtur koprace, revoltohet Kendall Jenner dhe reagon kështu [FOTO]

Aug 08, 2017

Modelja bukuroshe Kandall Jenner është vendosur në qendër të vëmendjes dhe kësaj radhe nuk ka të bëjë aspak as me ndonjë veshje të re apo set fotografik.

Ajo u akuzuar nga një restorant se nuk ka lënë asnjë bakshish edhe pse fatura e saj kushte vetëm 24 dollarë. Duket, se menjëherë pasi ka konsumuar diçka në bar, është larguar duke mos lënë asnjë qindarkë më shumë për shërbimin.

Por në një rast të tillë, modelja 21- vjeçare nuk ka heshtur. Ajo ka reaguar nëpërmjet një postimi në Twitter, ku ka treguar se me të vërtetë ka paguar faturën me kartë krediti, por bakshishin e ka lënë kesh.

“Dreq, herës tjetër nuk duhet të lë bakshish cash”, shkruan modelja. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll