Ku ASAP Rocky? Kendall Jenner kapet mat me yllin e NBA! [FOTO]

Aug 09, 2017

Vetëm pak kohë më parë u zyrtarizua publikisht lidhja e saj me reperin ASAP Rocky, dhe që tani duket se po vihet në dyshim.

Kendall u pa duke dalë nga një klub nate në Los Angeles, dhe nuk ishte e vetme. Ndërkohë që ajo po përpiqej t’u fshihej kamerave, pas saj u shfaq ylli i Los Angeles Clippers, Blake Griffin. Supermodelja 21 vjeçare u përpoq të ruante një profil të ulët duke mbajtur fytyrën me dorë, por dihej që nuk do ia dilte dot. Lidhjet në boën e spektaklit dihet që janë të shkurtra, veçanërisht kur je pjesë e klanit Kardashian-Jenner. Dhe të gjitha ato duket se kanë dobësi për lojtarët e basketbollit.

kenda0.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll