Nuk e dinim që Aurela Hoxha dhe Kylie Jenner kishin këtë të përbashkët [FOTO]

Aug 10, 2017

Këtë detaj Aurela na e kishte mbajtur të fshehtë deri tani.

Modelja shpesh servir për fansat foto mjaft seksi të cilat bëjnë që  emri i saj të lakohet shpesh në lajme showbizi. Por në foton e postuar së fundmi, Aurela zbuloi një detaj tepër të ngjashëm me Kylie Jenner. Ashtu si kjo e fundit, edhe brunja shqiptare ka quka në fytyrë. Me siguri deri tani nuk e kemi kutpuar për shkak të make up-it që përdor, por teksa ka lënë lëkurën e fytyrës të marrë pak ajër në këto ditë të nxehta, modelja bukuroshe nuk e  ka aspak problem të shkrepë një foto me qukat në fytyrë dhe ta ndajë atë me miqtë e saj në Instagram. 

372FDC5C00000578-0-image-m-4_1471111030592.jpg

 

aurela-1_1502318921-209192.PNG

MAIN-Kylie-Jenner.jpg

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll