Luana Vjollca “çmend” rrjetin, bën sikur eksitohet në makinë [VIDEO]

Aug 12, 2017

Ju nuk e keni parë asnjëherë në ketë gjendje! Luana Vjollca bën sikur eksitohet në makinë…

Ajo është një ndër moderatoret më seksi në vend, por shumë herë ajo është akuzuar për përdorim “photoshop”-i në fotot e saj. Këto kohë Luana ka vendosur të pushojë dhe gjatë këtyre pushimeve shihet se ajo po “çthuret”  paksa, pasi pas shumë kohesh ajo postoi foto me bikini brenda në pishinë, gjithashtu edhe video ku tregonte format trupore. Por jo vetëm këto pasi ajo në Insta Story postoi një video ku vërtet duket se kjo video do “çmend” rrjetin . Teksa kërcen në makinë ajo shihet vërtet e lumtur për këto kohë por ajo që vërtet ka rënë në sy kanë qenë lëvizjet e saj provokuese ku bën sikur eksitohet. A thua është efekti “Rihanna”?!

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll