Vajza e Johnny Depp, shumë seksi në bikini të vogla! [FOTO]

Aug 12, 2017

Ajo ka lindur në Paris dhe është gjysmë franceze nga ana e mamasë së saj.

Dhe duhet thënë që kjo pjesë e saj mund të jetë dominuese për Lily-Rose Depp, e cila e zotëron padyshim sharmin francez dhe jo vetëm. Bukuroshja 18 vjeçare është shfaqur shumë tërheqëse në rroba banjoje ndërkohë që po shijonte një ditë plot diell në ishullin Ille de Re në Francë bashkë me mamanë e saj Vanessa Paradis. Modelja e Chanel  po sillej si një adoleshente fare e zakonshme, duke realizuar selfie lozonjare dhe duke u argëtuar përkrah familjes. Por le të themi që në fund të ditës nuk është ekzaktësisht një adoleshente si të gjithë të tjerat.

llr1.jpg

llr2.jpg

llr3.jpg

llr4.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll