Jonida Aliçkolli pozon me barkun e saj shumë të fryrë [FOTO]

Aug 12, 2017

Gazetarja dhe spikerja e Top Albania Radio i ka dhuruar të gjithë fansave të saj në Instagram një foto shumë të ëmbël.

Jonida ka pozuar me një fustan të ngushtë dhe barkun shumë të fryrë ndërkohë që duket se afrohet në muajt e fundit të shtatzanisë së saj. Pavarësisht se është i ditur faktin që bjondja bukuroshe është në pritje të ëmbël, nuk kishim parë deri tani një foto si kjo me barkun kaq të fryrë. Por duhet thënë se edhe shtatzania i ka dhënë një nur të veçantë, me Jonidën që duket shumë tërheqëse pavarësisht se është “vetë i dytë” tashmë. Edhe për pak...

joalicko.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll