Rita Ora falenderon këngëtarin e famshëm që i shpëtoi albumin pas luftës me Jay Z [FOTO]

Aug 12, 2017

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka dashur të falenderojë artistin botëror që e ndihmoi të shpëtonte albumin e saj të dytë pas betejës ligjore 5 vjeçare me Jay Z.

Bëhet fjalë për Ed Sheeran, të cilin Rita Ora e ka cilësuar si njeriun më të mirë në botën e muzikës. “Unë thjesht kisha nevojë për një grup njerëzish me të cilët të mund të isha vetvetja...Jam vëretë mirënjohëse për mbështetjen” tha ajo për The Sunday Telegraph. Ndërkohë që e gjeti veten në një “purgator të muzikës pop”, ishte Ed ai që huazoi zërin e tij dhe figurën prej ylli për këngën e saj të re "Your Song". 

ritooooo.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll