Pas ndarjes nga Fiorentina, kjo vajzë seksi shënjestron Olsin [FOTO]

Aug 13, 2017

Ish çifti i krijuar në edicionin e fundit të Big Brother, i dhanë fund lidhjes së tyre pak kohë pas  përfundimit të Big Brother.

Dhe menjëherë pas ndarjes nga Fionetina, Olsi është kthyer në beqarin më të kërkuar nga femrat. Madje njëra prej tyre nuk ka humbur kohë aspak dhe i ka hedhur grepin. Ajo është Irid Oxa, tifozja seksi dhe njëkohësisht kushërira e Rike Rocit. Komentet e saj ngacmuese lënë në fotot e tij në Instagram, kanë bërë të besohet se mes tyre tashmë ka lindur diçka. Edhe në këtë foto krah së cilës Olsi shkruan: “Bye bye”, Irid komenton:  “Nuk ka nevojë për fjalë të tjera”.

lmomko.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll