Adelina Tahiri tregon berjen e shtrenjtë të radhës, por ky detaj i zbulon gabimin [FOTO]

Aug 13, 2017

Këngëtarja Adelina Tahiri edhe këtë herë ka  tërhequr vëmëndjen e rrjeteve sociale teksa eksopzon jetën luksoze që bën dhe dhuratat e shtrenjta që blen.

Por në postimin e fundit, e tradhëtoi një detaj. Ajo tregoi çantën e re  Lousi Vuitton që kishte blerë, në të cilën ishin “gdhendur” inicialet e saj.

Në tentim për të shpjeguar llojin e çantës së personalizuar, këngëtarja është shprehur: ‘Personality bag’ që përkthyer në shqip i bie: ‘Çantë e personalitetit’.

Mos ndoshta ka dashur të thotë “personalized”, (e personalizuar) ?

20813948_10203408400126520_213483739_n_1.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll