Përdhunohet në koncert, një vajzë çon në gjykatë dy reperat e njohur! [FOTO]

Aug 13, 2017

Ata janë padiskutim dy nga reperat më të mirë të momentit, por jo rrallë herë “telashet” i ndjekin nga pas. Duke qenë se koncertet e tyre janë të tejmbushur ndodhin edhe incidente të pakëndshme e nëse nuk evitohen, pasojat janë të mëdha. Një vajzë ka paditur dy reperat e njohur, Drake dhe Future duke supozuar që është përdhunuar gjatë koncertit të tyre. Ajo shprehet se masat e sigurisë kanë munguar duke shkaktuar që një i panjohur të abuzonte seksualisht me të duke i shkaktuar dëme të mëdha psikologjike dhe fizike. 25 milion dollarë është vlera e kërkuar si dëmshpërblim pasi i ka konsideruar si neglizhente kushtet që dy reperat i kishin referuar sigurisë.

Vajza në fjalë po ndiqte koncertin në Nashville kur një i panjohur është afruar duke i ofruar të takonte këngëtarët në prapaskenë e më pas ndodhi ajo që ndodhi, u përdhunua nga i panjohuri. Tashmë pritet shqyrtimi i fakteve dhe vendimi i gjykatës.

koncert.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll