Gati sa si “shpërthen”! Fustani “tradhëton” Luanën, i del gjoksi jashtë [FOTO]

Aug 13, 2017

E shtuna ishte e gjitha për familjen!

Motrat Vjollca e kanë kaluar fundjavën në shoqërinë e njëra-tjetrës pas një kohe të gjatë dhe dukeshin më të lumtura se kurrë. Përveç se të lumtura, me një buzëqeshje në fytyrë dukeshin më seksi se kurrë. E sigurisht nuk mund të na shpëtonte një detaj te Luana e cila nuk ka patur ndonjëherë komplekse të na tregojë format e saj trupore që janë për t’u admiruar. Nuk kemi faj! Në foton “familjare”të postuar nga Marina, Luana teksa është në tavolinë me motrat dhe mbesën e saj, padashje fustani nuk ka qëndruar në vendin e duhur duke i zbuluar gjoksin.

Me dashje apo padashje, Luana duket shumë seksi!

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll